TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2007
SOBOTA 06.01.2007

Letošní hlavní koledování pro Charitu pod záštitou Farnosti Lanškroun proběhlo bez sněhu a mrazu, zato při +8 °C a za mírného deště. Po zorganizování jednotlivých skupinek ve vestibulu radnice jim byly přiděleny "koledovací obvody", kasičky, kalendáříky, cukříky a křídy na označování domů a příbytků nápisem K+M+B+2007, a skupinky se rozešly po městě.

Nekoledovalo se ale jen v sobotu dopoledne; pro se Charitu sbíraly dary i jindy. Již v pátek 05.01.2007 vpodvečer zpívaly koledy před Penny Marketem skautky z družiny "Vlaštovky" dívčího oddílu střediska Dikobraz Lanškroun, a koledovalo se i po večerní slavnostní Tříkrálové mši svaté před kostelem a také po nedělní mši (králové "nestíhali"). Děkujeme všem, kteří se s farními stránkami podělili o fotky (Ing. Miroslav Kuťák, paní Petra Dušánková, Marie Ráceková a Monika Kolomá, Martin a Rudolf Minářovi).

O sesbíraných darech a jejich určení v lanškrounském regionu viz zpráva ve farní elektronické vývěsce (viz též na konci stránky).

Fotky z hlavního sobotního koledování

Davidova královská spona usměvaví koledníčci

Fotky z pátečního podvečerního skautského koledování

Fotky ze sobotního večerního koledování po mši svaté