VEČER MLADÝCH V DOLNÍ ČERMNÉ
PÁTEK 16.03.2007

Mládež vikariátu se sešla po měsíci od setkání ve Vysokém Mýtě tentokrát na VeMladu KŘOVÍ ve farnosti Dolní Čermná. Bylo jich přes 150 a někteří byli z daleka, až z Vysokého Mýta, Chocně a Žamberka. Nechyběli z Ústí, Třebové, z Letohradu, Jablonného, ani od nás, z Lanškrouna, a byli tu samozřejmě místní z "Dolničky". Zahájení bylo v kostele a pokračování potom v Orlovně naproti kostelu.

Nálada skvělá, staří i noví kamarádi a přátelé, vážnost i legrace, program duchovní i zábavní, výborné zázemí a skvělé pohoštění (hlavně buchty a koláče) z čermenských kuchyní, bezvadní kněží, kteří dovedli mládež zajmout a bavit se s ní při hrách a soutěžích - a nikomu se nechtělo končit a jet domů.

Setkání se vydařilo a všichni se domlouvali na další setkání, tentokrát diecézní, v sobotu 31.03.2007 do Hradce Králové.

Foto: Mládež ústeckého vikariátu

homepage      galerie 2007