DUCHOVNÍ UZDRAVOVÁNÍ S P. VELLOU

KOCLÍŘOV - NEDĚLE 20.05.2007

Na 7. neděli velikonoční zavítal náš zvědavý objektiv spolu s dvěma desítkami lanškrounských farníků na závěrečný den prvních, víkendových exercicií o Duchu Svatém a o vnitřním uzdravování (18.-20.05.2007). (Druhý cyklus proběhne 21.-27.05.2007 a je již několik měsíců vyprodán.) Závěrečný den po ranních chválách a růženci v kostele v areálu Českomoravské Fatimy pokračoval v exteriéru a účastníci mše svaté obsadili Horu blahoslavenství. Při mši svaté shrnul při kázání P.Elias Vella, františkán minorita-konventuál z Malty, dosavadní témata přednášek. Rozdělil vnitřní uzdravování na pět oblastí a každé z nich se ještě krátce věnoval několika větami v rekapitulaci. - Po skončení mše svaté následovala poslední přednáška exercicií s očišťováním se a odevzdáváním Ježíši Kristu, na niž mohli zůstat všichni přítomní. - Přinášíme vám snímky ze mše svaté a pohled asi na 400 účastníků - ubytovaných exerciciánů, koclířovských farníků a dalších návštěvníků.

Poznámka: Audio- a videonahrávky seminářů a exercicií nabízí ve své nabídce Fatym Vranov nad Dyjí, viz stránka z loňské návštěvy.

homepage      galerie 2007     Fatimský exerciční projekt 2006